V predajni nábytku našim zákazníkom ponúkame tovar od slovenských, českých, talianskych, belgických i nemeckých výrobcov, v modernom i rustikálnom štýle.

Predsieňové zostavy sú navrhované do bytových interiérov s možnosťou širokého využitia. Svojou variabilnosťou umožňujú uplatnenie v malých i veľkých priestoroch.

Moderné obývacie izby sú vzdušné a striedme. Napriek tomu ukrývajú v sebe množstvo praktických a originálnych detailov.

Spánok je najprirodzenejší spôsob dokonalého uvolnenia a zregenerovania sa. Kvalita spánku závisí od jeho dĺžky, hĺbky a psychickej pohody. Dôležité je aj vizuálne prispôsobenie interiéru. Ponúkame Vám široký sortiment spální a postelí s osobitným výberom rôznych matracov, pre zdravý spánok.

Detské izby navrhujeme z flexibilných a mobilných modelov s neuveriteľnými, nelimitovanými možnosťami a originálnymi farebnými kombináciami pre naplnenie detských snov.

V čase Vášho oddychu určite oceníte pohodlnú sedaciu súpravu, ktorú si môžete vybrať zo širokej ponuky v poťahovej látke, alebo v koži.

V rustikálnom nábytku je zhmotnené množstvo originálnej remeselnej práce. Jednotlivé typy umožňujú zariadiť obývacie izby, jedálne, spálne, študentské izby, predsiene, pracovne a mnoho iných častí Vášho domova.

Celkový vzhľad interiéru vylepšíme zaujímavými a originálnymi vázami, svietnikmi a ostatným doplnkovým tovarom v rôznych farbách a z rôznych materiálov.

Tel.: 042/445 00 26
Fax: 042/445 00 28
Email: nabytok@centrum-suchanek.sk