V kuchynskom štúdiu predávame kuchynské linky vyrábané na mieru s vysokou kvalitou a prevedení od talianskej firmy. Môžete si vybrať linku z masívneho dreva s rustikálnou či modernou fazónkou, alebo linku v modernom prevedení, kde široká škála farieb už nepredstavuje bariéru pri zariaďovaní Vašej kuchyne. Taktiež v našej ponuke sú kuchynské linky cenovo prístupné, od slovenského výrobcu so širokým výberom materiálov aj farebných prevedení najnovšieho trendu.

V našom kuchynskom štúdiu poskytujeme odborné poradenstvo a pre každého zákazníka robíme grafický návrh v počítačovom programe. Dbáme na to, aby Vaša kuchyňa bola nielen estetická, ale aj účelná a praktická.

Zabezpečujeme dopravu aj montáž.

Zabudnúť nesmieme ani na doplnkový sortiment do kuchýň, ktorý predstavuje: drezy nerezové, granitové, vodovodné batérie, závesný drôtený program, samostatné pracovné dosky, medené doplnky.

Taktiež ponúkame bohatý výber jedálenských stolov, i od renomovaných značiek, širokú ponuku stoličiek drevených, čalunených i kovových.

Prehliadnuť sa nedajú ani doplnky z keramiky, ktoré ponúkajú nielen pekáče a formy na pečenie, ale aj krásne hrnčeky a koreničky, ktorými skrášlite Vašu kuchyňu.

Kedykoľvek v čase otváracích hodín predajne, je pre Vás k dispozícii odborne vyškolený poradca na plánovanie kuchýň.

Tak neváhajte a navštívte naše kuchynské štúdio.

Tel: 042/445 00 40
Fax:042/445 00 28
Email: kuchyne@centrum-suchanek.sk