V kúpeľňovom štúdiu majú zastúpenie slovenskí a zahraniční výrobcovia. V desiatich výstavných kójach sú naživo vytvorené kúpeľne s obkladom a dlažbou, sanitou, armatúrami, kúpeľňovým nábytkom a doplnkami, prostredníctvom ktorých si môžete zrealizovať kúpeľňu svojich snov. Základným prvkom kúpeľne je obklad a dlažba. Ponúkame rôzne typy a výrobné značky: českú, taliansku, španielsku a nemeckú. Sanitárna keramika ponúka zjednotenie neobyčajných tvarov a technických inovácií, ale i moderný, jednoduchý a klasický dizajn s rozsiahlym sortimentom výrobkov.

Sprchovanie znamená relax, osvieženie a pocit pohody. Nechajte sa inšpirovať a nájdite si Váš vysnívaný sprchovací kút. Vaňa je základným kameňom filozofie kúpelne, pri relaxe môže byť doplnená hydromasážou a perličkovým kúpeľom.

Armatúry majú spoločnú najmodernejšiu techniku a technológiu. Veľký dôraz je kladený na ekológiu, ktorá šetrí vodu, chráni životné prostredie i Váš rozpočet. Majú klasické, moderné a niekedy neobvyklé tvary a povrchy.

Každá kúpeľňa si vyžaduje odkladací priestor a to umožňuje kúpeľňový nábytok v rôznorodom dizajne a farbách. Kompletnú ponuku dopĺňajú doplnky na odkladanie hygienických potrieb, zrkadlá, vykurovacie telesá a iné potrebné výrobky pri zariadení kúpeľne. Ponuku tvoria aj výrobky ako: lepidlá na obklad a dlažbu, špárovacie hmoty, izolácie, penetračné prednátery, sanitárne silikóny, tmely, krížniky ...

Na požiadanie zákazníka realizujeme počítačové návrhy, kalkulácie a odborné poradenstvo pri vytváraní a výbere kúpeľne.

Tel: 042/445 00 30,
Fax.: 042/445 00 28
Email: kupelky@centrum-suchanek.sk